КП "Житломасив" ММР ЗО

Займаємося благоустроєм Авіамістечка

Працівники КП «Житломасив» активно займаються благоустроєм та ремонтами в багатоквартирних будинках району Авіамістечка.

В 1 півріччя 2018 року КП «Житловий масив» завершило встановлення енергономічних ЛЕД-світильників в Авіамістечку в повному обсязі.

У межах підготовки до осінньо-зимового періоду у великих обсягах здійснюється заміна мереж та запірної арматури центрального опалення. Роботи проведені в 20 будинках по вулиці Гвардійській та тривають. У будинку №22 по вулиці Гвардійській замінені мережі холодного водопостачання.

– Ми збільшуємо обсяги і проводимо гідропневматичне промивання систем центрального опалення, – коментує директор КП «Житломасив» Сергій Павленко. – Це дозволяє видалити з труб іржу, окалини і відкладення, які залишає вода. В результаті системи обігріву працюють більш якісно, ​​а потенційні аварійні ситуації зведені до мінімуму.

В будинках по вулиці Гвардійській ремонтується м’яка і шиферна покрівля – вже у 18 будинках завершено роботу. Загальний обсяг виконаних робіт – 3 515 метрів квадратних. За адресами вулиця Гвардійська 18, 19, 20 і 21 відремонтовані козирки під’їздів. У будинку №28 відремонтовано козирок над балконом.

Також ремонтують під’їзди із заміною вікон на нові металопластикові. У кількох будинках по вулиці Гвардійській та вулиці Павла Ловецкого ремонти вже завершені. Всього на сьогоднішній день відремонтовано 9 під’їздів, роботи тривають.

Також робочі КП «Житломасив» відремонтували 554 погонних метра вимощення в будинках № 144, 146, 146/3 та 148 по вулиці Павла Ловецкого.

Ми продовжуємо ремонти під’їздів, також потрібно закінчити підготовку систем центрального опалення до холодів. Також залишається великий обсяг покрівельних робіт в районі, бригади продовжують заміняти і ремонтувати покриття. Наші майстри роблять все для того, щоб жителям Авіамістечка взимку було тепло. Ми – на варті вашого комфорту!

+