КП "Житломасив" ММР ЗО

Реалізуємо масштабний ремонт по вулиці Шмідта

На початку серпня відбулася зустріч зі старшими будинків по вулиці Шмідта.  Свідомі мешканці звернули увагу управителів на гостру необхідність ремонтних робіт. В ході конструктивного діалогу був розроблений план робіт і складена дорожня карта.

Багатоквартирні будинки по вулиці Шмідта №20, 22, 24, 26, 28, 30 і 32 – одні з перших, які будувалися в цій районі. Тому безумовно прийшов час надати їм послуги якісного ремонту.

На сьогодні КП «Житломасив» спільно з підрядною компанією вже здійснило ряд робіт.

Зокрема, в будинках №20, 22, 28 і 30 проведений ремонт покрівлі. У під’їздах будинку №22 замінено світильники, в будинку №32 відремонтовано цегляну кладку оголовків, пофарбовано газопровід. Очищено вентиляційні канали, замінено трубопровід центрального опалення, відремонтовано тамбурні двері. У будинку №26 відремонтовано цоколь.

Найближчим часом в будинку №32 будуть відремонтовані і засклені слухові і під’їзні вікна, в будинках №24 та 28 відремонтують цоколь, також проведуть ревізію кранів ЦО.

Ми робимо все, щоб налагодити діалог з мешканцями і прислухаємося до звернень старших по будинках.Ми – на варті вашого комфорту! І спільними зусиллями нам вдасться зробити місто краще і комфортніше!

+