КП "Житломасив" ММР ЗО

«Листи щастя» від КП «Житломасив». Організація вводить нові попередження боржникам.

Питання своєчасних виплат за житлово-комунальні послуги завжди є актуальним для населення. Нагадуємо, що ще влітку КП «Житломасив» ММР ЗО розпочало кампанію по боротьбі з заборгованостями, але ця проблема залишається гострою і донині.

Минулого місяця деякі мешканці Мелітополя отримали розрахункові квитанції, на звороті яких було звернення від КП «Житломасив». Відзначалося, що інформація про заборгованість конкретних осіб буде надсилатися до Центру нарахування житлових субсидій. Також буде введено санкції стосовно виїзду боржників за межі країни.

У листопаді квитанції для даних осіб теж будуть відрізнятися від звичних. На цей момент ухвалено їх остаточний вигляд. Це будуть іменні листи на великих фірмових бланках.

  • 1-й тип – попередження для тих осіб, борг яких складає більше 1 тисячі гривень. У ньому буде зазначено, що у разі несплати боргу до 15 числа поточного місяця, організація направить позов до суду.
  • 2-й тип – для злісних неплатників, борг яких складає більше 3 тисяч гривень. У цих випадках буде застосовано санкції у вигляді відключення від Центральної мережі енергопостачання терміном на 7 днів.

Незважаючи на всі радикальні міри, керівництво КП «Житломасив» завжди йде назустріч людям.

На підставі норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20.02.2003 року, №554-IV, КП «Житломасив» укладає з населенням міста договори про реструктуризацію існуючої суми боргу (за умови своєчасної сплати поточних платежів).

Нагадуємо, що згідно зі ст.1 даного Закону, заборгованість з оплати комунальних послуг наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир реструктуризується на термін до 6 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

«Наші двері відчинені. Ми готові укладати договори з боржниками про щомісячне рівномірне погашення заборгованості» – наголошує директор КП «Житломасив» Сергій Павленко. Для цього необхідно прийти в КП «Житломасив» за адресою вул. Гоголя, 136-а, з наступними документами:

  • квитанція про часткову оплату;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Також зазначаємо, що з 1 листопада 2018 року розпочне свою роботу Call-центр КП «Житломасив», який здійснюватиме попереджальні дзвінки особам-боржникам, з закликом абсолютного погашення суми боргу або складання договору реструктуризації. В останньому буде зазначатися термін  реструктуризації та сума щомісячного внеску.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами : (06192) 5-20-05; 5-45-30 з 8 до 17 години.

В свою чергу КП «Житломасив» висловлює подяку громадянам, які своєчасно сплачують житлово-комунальні платежі. І наголошує боржникам, що абстрагування від проблеми не є рішенням. Спільними зусиллями ми зможемо подолати заборгованість і тим самим дати можливість коммунальникам виконувати свою роботу на більш високому рівні.

+