КП "Житломасив" ММР ЗО

Керівництво КП”Житломасив” взяло участь у конференції Асоціації управителів житла

В Одесі пройшла Всеукраїнська практична конференція «Розбудова вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками в умовах законодавчих змін», організаторами якої виступили Асоціація управителів житла спільно з Інститутом муніципального менеджменту.

Участь в зазначеному заході взяли понад 70 осіб, серед яких керівники, бухгалтери та юристи підприємств-надавачів послуг з управління (утримання) багатоквартирних будинків, голови ОСББ та Асоціацій ОСББ, представники органів місцевого самоврядування та органів державної влади з різних регіонів України.

З учасниками заходу поспілкувалися начальник Управління житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Світлана Старцева, голова постійної комісії Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій Олександр Іваницький, юридичний експерт проекту IFC «Енергоефективність житлового сектору України» Руслан Кальницький та президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман.

В своїх виступах вони закцентували увагу на важливості сфери управління багатоквартирними будинками в народному господарстві країни, а також наголосили на необхідності проведення такого роду заходів, адже саме завдячуючи таким заходам фахівці зазначеної сфери мають змогу детально розібратися в тонкощах практичної роботи управителів.

Начальник Управління житлової політики Мінрегіону Світлана Старцева, юридичний радник проекту проекту IFC «Енергоефективність житлового сектору України» Руслан Кальницький та заступник Криворізького міського голови Олександр Катриченко надали змістовну інформацію щодо імплементації та практичної реалізації нової редакції Закону України “Про житлово-комунальні послуги” в частині послуги з управління багатоквартирними будинками.

Про фінансово-економічні аспекти діяльності управителя розповіла заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Кравченко, а в.о. директора Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну повідомила учасникам інформацію про майбутню роботу фонду та можливі механізми співпраці із зазначеним підприємством.

Представник Одеської міської ради Олена Ширяєва розповіла про реалізацію місцевої програми з енергозбереження житлового фонду.

Також виступив директор з розвитку та інновацій ТОВ «Керуюча компанія «Суворовський», який поділився баченням впровадження управителями енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках.

Про тонкощі практичної роботи управителів доповіла учасникам директор ТОВ «ДомКом Україна» Олена Шамал.

Питання професійної атестації управителів детально розкрили начальник Управління Мінрегіону Світлана Старцева спільно з генеральним директором ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтином Ошийко.

Про успішну співпрацю управителів та ОСББ розповіли управителі в будинках ОСББ Ганна Прокіпець та Валерій Штефанець.

Про актуальність тематики заходу свідчила жвава дискусія, яка виникала в ході проведення заходу. Всі учасники отримали відповіді на свої запитання від спікерів заходу, а по завершенню конференції її організатори, президент Асоціації управителів житла» Василь Ліман та генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтин Ошийко, вручили учасникам сертифікати, що засвідчують участь у конференції.

КП “Житломасив” щиро дякує організаторам заходу за таку кількість корисної інформації, а також за можливість обмінятися досвідом та вдосконалити свої навички як управителів.

+